KOINONIA - Pierwszy Zbor w Gdyni

Aktualności

W związku z decyzją o zmniejszeniu obostrzeń dotyczących zniesienia limitu osób przebywających w budynku kultu religijnego, nabożeństwa w naszym zborze będą odbywać się normalnie.

Jednocześnie informujemy, że niedzielne kazanie będzie transmitowane na żywo poprzez kanał YouTube każdej niedzieli.

Następne nabożeństwo będzie transmitowane dnia 19.07.2020 o godzinie 10:00.

Drodzy,

Zachęcamy do odwiedzania zakładki “Kazania” – znajdziecie tam najnowsze kazania,
które jeszcze się nie pojawiły na stronie głównej w formie artykułu.

Slide Księga Kaznodziei Salomona 5,9 Kto miłuje pieniądze, pieniędzmi się nie nasyci, a kto miłuje bogactwo, zysków mieć nie będzie. To również jest marnością. Slide 1 List Piotra 5,5 Podobnie młodsi, bądźcie ulegli starszym; wszyscy zaś przyobleczcie się w szatę pokory względem siebie, gdyż Bóg pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje. Slide Przypowieści 19,23 Bojaźń Pana prowadzi do życia i kto ją ma, odpoczywa syty i nie dozna nieszczęścia. Slide Izajasza 43,2 Gdy będziesz przechodził przez wody, będę z tobą, a gdy przez rzeki, nie zaleją cię; gdy pójdziesz przez ogień nie spłoniesz, a płomień nie spali cię. Slide Psalm 4,9 Spokojnie się ułożę i zasnę, Bo Ty sam, Panie, sprawiasz, że bezpiecznie mieszkam.
1 2 3 58

Ta strona internetowa używa Polityka prywatności i plików cookies aby dać ci jak najlepsze wrażenia. Zgadzam się, klikając przycisk "Zaakceptuj".