Wiele osób na coś czeka. Czeka na spełnienie mniej lub bardziej ważnych sytuacji. Jedni na zasłużony urlop, inni na pierwsze dziecko a jeszcze kolejni na dzień zaślubin czy urodzin itp. itd. Krótko mówiąc w życiu wszystkich ludzi są istotne sytuacje dla których żyją, które nadają temu życiu cel i sens. Pytanie brzmi – czego powinni wyczekiwać chrześcijanie?
Anna, wdowa przesiadująca w świątyni żydowskiej czekała wytrwale na Jezusa, na Zbawiciela. Jak na staruszkę miała ona świetny wzrok, wiele siły i nadziei. Nie poddawała się i wciąż rozwijała się duchowo. To ona była osobą, która rozpoznała Jezusa po imieniu. Na czym polegał jej bieg? Czy mimo często młodszego wieku potrafimy podobnie? W czym możemy ją naśladować?
Czy Twój wzrok jest dobry? Czy dostrzegasz obecność Zbawiciela w swoim życiu? Czy jesteś wyczulony na prowadzenie Boże? Czy czuwasz? Jak zdrowe jest Twoje serce? Czy jesteś u szczytu swojej duchowości? Co możesz zrobić by wykrzesać coś ze swojej młodości na rzecz Boga? Czy mimo wieku jesteś młody i dojrzały duchowo i mówisz ludziom o zbawieniu? Czy może już się postarzałeś i nie jesteś jak “młoda” Anna?
[ap_hap id=”7″ player_type=”classic full” use_playlist_selector=”0″ active_playlist=”90″ active_item=”0″ default_volume=”0.5″ auto_play=”0″ auto_load=”0″ random_play=”0″ looping_on=”1″ auto_open_playlist=”1″ use_numbers_in_playlist=”1″ sortable_playlist_items=”0″ use_volume_tooltip=”1″ use_seekbar_tooltip=”1″ activate_playlist_scroll=”0″ sound_id=”playerFull”]
0 komentarzy