KOINONIA - Pierwszy Zbor w Gdyni

O nas

N

asz Pan Zbawca Jezus żyje!
Ponad 2000 tysiące lat temu dokonał się najważniejszy plan przeznaczony dla człowieka. Bóg chce aby każdy był zbawiony tylko nie każdy chce być zbawiony! My Wierzymy, że Jezus Chrystus zmarł i zmartwychwstał a teraz żyje i chce zbawić ciebie., ale to musisz zdecydować i odpowiedzieć na jego wezwanie i ukorzyć się przed Nim ze skruszonym i pokutnym sercem. Każdy z nas kiedyś dokonał tego wyboru i dokonuje tego wyboru codziennie, ponieważ życie z Panem Jezusem i nawracanie do Niego jest procesem który wymaga codziennego wyboru, za kim dziś pójdę?! Jesteśmy całkowicie przekonani, że tylko Ewangelia stanowi najlepszą odpowiedź na pytania i problemy które dręczą każdego z nas i z którymi na co dzień się borykamy.
Najlepszym świadectwem naszego życia do Boga jest miłowanie bliźniego, wzajemny szacunek i przebaczanie sobie nawzajem. Tylko Bóg jest wstanie zaoferować taką miłość która pomoże w miłowaniu i przebaczaniu.
We wszystkim co robimy, chcemy być Mu posłuszni i wierni Jego nauczaniu czy to w pracy na ulicy czy w domu.
Niech nie zwiedzie Cię szyld lub nazwa kościoła bo prawdziwy kościół to ludzie szukający oblicza Boga.
Chcemy tworzyć Kościół, w którym:
Bóg jest bliski i działa pośród nas, Ewangelia jest zrozumiała i niesie praktyczne rozwiązania, ludzie są kochający i otwarci.
Zapraszamy Cię do naszego zboru i ciesz się razem z nami przyjaźnią z Bogiem
Pozdrawiamy Cię w imieniu naszego Pana Jezusa.

Rada starszych zboru

Krzysztof Wójcik, pastor
Piotr Kudzin, zastępca pastora
Andrzej Dybowski, starszy zboru
Artur Chmielewski, starszy zboru
Andrzej Drawc, starszy zboru
Rafael Kantorski, starszy zboru

Ta strona internetowa używa Polityka prywatności i plików cookies aby dać ci jak najlepsze wrażenia. Zgadzam się, klikając przycisk "Zaakceptuj".